IE7Pro i IEPlus rozszerzają możliwości programu Internet Explorer

Internet Explorer jest dla większości użytkowników systemu Windows głównym przeglądarki. Łatwość obsługi i ogromna ilość dodatków sprawiają, że ta przeglądarka jest popularny wśród niewyszukany użytkowników. Proponuję zwrócić uwagę na dwie bardzo przydatne i funkcjonalne dodatki do przeglądarki (IE7Pro i IEPlus), które znacznie zwiększą jego efektywność, bezpieczeństwo i wygodę.

IE7Pro jest naprawdę sprawia, że z przeglądarki bardziej rozbudowanej wersji pro. Z ciekawych funkcji z dopiskiem: przywracanie sprawności po awarii, sprawdzanie pisowni, potężny filtr reklam, gesty myszy, dodatki (http://iescripts.org), online synchronizacja zakładek, zarządzanie intymnymi informacjami, opiekun tekstu. Szczególnie należy zwrócić uwagę na możliwość подлючение skryptów z http://userscripts.org/. Język polski jest obecny. Program jest łatwy w instalacji i niczym się nie zgłasza swoją obecność, oprócz ikony w pasku statusu, przez którą odbywa się sterowanie.

2007-11-14_145808

офсайт | pobierz

IEPlus ma mniejsze ustawieniami. Jak u wspomnianego narzędzia, jest przywracanie po awarii, filtr reklam, gesty myszy. Co wyróżnia ten program, jest obecność pojedynczych, firmowych wtyczek, dzięki którym funkcjonalność można znacznie zwiększyć. Po nieskomplikowanej instalacji pojawia się osobna pozycja w menu z listy rozwijanej aktualnych możliwości. Istnieje grupa publiczna w Google, w którym można porozmawiać z twórcami. Smuci brak cyrylicy lokalizacjach.

2007-11-14_150959

офсайт | pobierz