Inbox2: wszystkie sieci społecznościowe w jednym oknie

Jak fajnie by było połączyć wszystkie sieci społecznościowe, pocztę i inne w jednej aplikacji! Ile razy słyszeliście takie zdanie? A ile razy uniwersalna aplikacja naprawdę działa? Deweloperzy Inbox2 udało się stworzyć aplikację, która nieźle się przedstawia w rzeczywistości łączenie aktywności w sieci. To wysokiej jakości, ciekawe i, oczywiście, bezpłatny.

inbox2-logo

Inbox2 spotyka użytkownika ofertą wpisać loginy hasła od usług, z których zamierza korzystać. Kolejnym krokiem program pobiera wszystkie na raz i można zacząć z nim pracować. Można podłączyć Twitter, Facebook, Gmail, Linkedin, Yahoo i wiele innych usług. W rzeczywistości, twórcy umieścili Inbox2 jak e-mail-aplikacja, która łączy wszystkie sieci społecznych w jedno okno. Dlatego też, z pomocą tej aplikacji, można korzystać z serwisu, który jest bezpośrednio powiązany z poczty e-mail. Na przykład, aktualizować swój Tumblr blog poprzez specjalną skrzynkę pocztową. Słowem, примений masa.

inbox2-ekran

W czasie, gdy korzystasz z aplikacji, to zachowuje wszystkie pobrane dokumenty, obrazy i inne pliki w oddzielnym folderze. I prowadzi w nim statystyki tak, że do każdego dokumentu można zapoznać się w każdej chwili i podzielić się nim z przyjaciółmi. Deweloperzy również obiecują szybko otworzyć zupełnie niesamowitą możliwość: pełna i jednoczesna synchronizacja pomiędzy wszystkimi usługami, a także mobilnych, десктопным i gry oparte na przeglądarce klienta Inbox2. Aby zrozumieć i wyjaśnić, dlaczego potrzebujemy Inbox2, twórcy przygotowali wspaniałe wideo:

Inbox2 Intro movie from waseem on Vimeo.