IZArc2Go — bezpłatny, портабельный archiwizator

Rejestrator obsługuje 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BZ2, BZA, CAB, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, JAR, LHA, LIB, LZH, MBF, MIM, PAK, PK3,

RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO, a także ISO, BIN, CDI i NRG z możliwością konwersji między nimi.

2008-02-16_130849

Rejestrator jest w stanie konwertować archiwa i obrazy, zmieniać kodowanie archiwum, szyfrować i odszyfrowywać, naprawy ZIP, podzielić archiwum na części i łączyć, można sprawdzić w archiwach. Można tworzyć samorozpakowujące się archiwa i automatyczne pliki wykonywalne. Interfejs klasyczny dla tego rodzaju programów, obsługuje skórki. Rejestrator może być łączone w system w postaci rozwijanego menu, obsługuje uruchamianie plików bezpośrednio z archiwów. Istnieją wersje dla Windows 32 i 64-bit. Program w wielu językach, jest портабельная wersja. Absolutnie za darmo możesz zabrać ze strony autora produktu. Do archiwizacji nie różni się каакими-to гурманскими kulinarnych, ale jednak do czynienia swoje wykonuje wyraźnie. Radzę mieć to na moim pendrivie, bo on портабелен, szybki i rozwijać.