MailStore Home 2.0 – wygodny бэкапер e-mail

Powody, dla których można stracić ważne informacje, mogą być różne. Takie rzeczy, jak awaria sprzętu lub czynnik ludzki, w ogóle nie da się przewidzieć, tak i narzędzia odzyskiwania awaryjnego nie zawsze potrafią pomóc. Na dzień dzisiejszy, najbardziej niezawodny sposób, aby zachować najważniejsze jest tworzenie kopii zapasowych. Jeśli cenisz sobie korespondencją e-mail, to dobrym wyborem będzie MailStore Home.

Pocztowym

MailStore Home to darmowe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych wiadomości e-mail. Program współpracuje z najpopularniejszymi klientami poczty: Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express, Microsoft Windows Mail, Microsoft Exchange Server Mailboxes, AVM KEN! Mailboxes, Mozilla Thunderbird, Mozilla SeaMonkey, Webmailer, a także może bezpośrednio zbierać wiadomości z POP3 i IMAP. Narzędzie jest bardzo proste w użyciu, przyjemny interfejs pozwala szybko przyzwyczaić się nawet bez głębokiej wiedzy z języka angielskiego. Po zapisaniu kopii zapasowej program jest w stanie sama nagrać ją na płytę. Istnieje możliwość przeglądania wiadomości, wyszukiwania według słów kluczowych, a następnie ich eksport do formatu wiadomości .eml.

Niestety w programie nie ma wsparcia dla popularnego u nas klienta The Bat! Ale, być może, autor z czasem naprawi ten błąd.