Me.dium – spotkania z przyjaciółmi na stronach internetowych

Pamiętaj, miał lat osiem temu taka ciekawa IM-klient Odigo, który miał specjalny żeton – pozwalał widzieć użytkowników Odigo, którzy również byli obecni na tym miejscu, na którym w tej chwili. Bardzo przydatna rzecz, która kładła kilka nowych tematycznych randki. Przez kilka lat ten pomysł w postaci oddzielnie wtyczki tak samo zrealizowała i zespół ICQ. No a potem to jakoś zaginęło w czasie razem z wtyczkami i klientami. Me.dium – ten sam pomysł, tylko w formie dodatku do przeglądarek, i zrealizowany na bardziej akceptowalnym poziomie.

snap0007

Aplikacja pozwala na wyszukiwanie użytkowników serwisu, uczestniczy razem z Tobą te same miejsca w internecie. Realizowane jest to w postaci małego okienka, który pokaże ludzi, a tak samo będzie z nimi porozmawiać, dodaj ich do listy znajomych. Aby dodać do rozmówcy jest obsługiwana przez sieć Facebook, no i sam Me.dium.

MediumIE8scren

Me.dium realizowany w formie rozszerzenia do przeglądarek na silniku od Mozilla, a także w formie wtyczki do przeglądarki Internet Explorer. Tak samo jest dostępny widget, który można umieścić na swojej stronie internetowej – będzie sygnalizować o odwiedzenie strony Me.dium-użytkownikami. Kolorystyka serwisu, który otwiera się w pasku bocznym, można wybrać z kilku zestawów, szukaj, dźwięk powiadomienia. Można przemierzać przestrzenie otwarte, a można i niewidoczny innym sposobem. W sumie to jeszcze jeden, pięknie zrealizowany, społeczny narzędzie do rozrywki, komunikacji, który myślę, że będzie popularny. Ja w Me.dium, dołącz do nas!