Mobile Panel — wyświetlanie informacji o telefonie na pulpicie

Gdy pracuję na komputerze, «młodszy brat» leży gdzieś w bok, i leci do niego zupełnie nie. Ale zdarza się, że nie należy pominąć bardzo ważny telefon lub sms. Aby być zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się w smartfonie, można umieścić program Mobile Panel, który pokaże na pulpicie dyskretny panel z podstawowymi informacjami prawnymi.

tiaurus-0462

Jeśli przychodzi SMS, to wyświetlana jest odpowiednia ikona, klikając który można przeczytać go usunąć lub nawet odpowiedzieć na niego, nie biorąc do ręki telefon.

tiaurus-0463

Oczywiście, jeśli to znajomy kontakt, który ma zdjęcia, to zostanie on wyświetlony w panelu — informacje o kontaktach Mobile Panel bierze z książki adresowej telefonu. Jeśli masz połączenie przychodzące od kogoś uciążliwego, to bardzo miłe jednym kliknięciem myszy zrzucić go. Mogę to robić w nieskończoność, bo to łatwiejsze, niż odrzucić połączenie w telefonie.

tiaurus-0464

A można i odpowiedzieć na wezwanie, jeśli zestaw słuchawkowy. Panel ma inny poziom przezroczystości (aby nie rozpraszała uwagę od pracy), może znajdować się na wierzchu, jeśli czekasz na wyjście na związek ważnej osoby kontaktowej. Program działa we wszystkich aktualnych Windows, może wystartować po podłączeniu urządzenia do komputera.

Pobierz Mobile Panel: http://smscontrolcenter.com/mobilepanel_pocketpc_home.aspx.