Nero 9 Free Version — darmowa wersja popularnego programu

Tak się zastanawiam, z czego to Nero początku za darmo rozdawać swój najlepszy program do nagrywania nośników optycznych? Trzeba przetestować. Powiedział do zrobienia.

tiaurus-0449

Okazuje się, że napiwek uzyskuje się poprzez wbudowanie w program w gąszczu reklam i linków sponsorowanych, a także z powodu silnego cięcia funkcjonalności. W arsenale Nero 9 Free Version tylko zapis danych i kopiowanie dysków, jeden w jeden. Żadnych istot karnacji, emulacji wirtualnych napędów, kontroli prędkości, konwersji formatów z jednego do innego tam nie ma, ale myślę, że się nimi nie przepada to i korzystają użytkownicy. Przecież nie na darmo ciągle pojawiają się samodzielne kompilacji tego programu, w których wszystkie te możliwości usunięte. Dystrybucja programu zajmuje około 60 mb, a w określonej formie zajmuje na dysku około 350 mb — mała tego programu nie można nazwać.

tiaurus-0450

Jak widać, interfejs przypomina Nero w trybie ekspresowym. Program rozumie obrazy NRG, podczas nagrywania może się zwijać do zasobnika. W księciu — to zwykły program do nagrywania płyt z rosyjskim interfejsem, nie bardzo szerokimi możliwościami i dużą ilością reklam.

СкачатьNero 9 Free Version: http://www.nero.com/eng/downloads-nero9-free.php.