NetWorx — free network monitor

NetWorx jest doskonałym środkiem kontroli ruchu. On wie chyba wszystko, co potrafią i płatne programy tego typu, tylko kasy za to nie bierze.

tiaurus-0321

Z pomocą NetWorx można postawić ograniczenia na ruch, a jeśli są przekroczone, to albo jest sygnał, albo rozłącza połączenie. Cały ruch można zapisać w postaci logów, w których będzie uczestniczyć nie tylko накачавший niepotrzebnych mb użytkownik, ale i adresu, czas, wymiary. W ogóle, co bardzo pozytywnie wpłynęło na moje placówka stosunek do tego programu, jest możliwość eksportu praktycznie dowolnych danych do XLS, Word, HTML lub TXT — przycisk eksportu jest obecny prawie we wszystkich jej częściach. Monitor bieżącej aktywności, пингация, śledzenie, zmiana prędkości połączenia, monitor wszystkich połączeń. To ostatnie jest szczególnie przydatne, jeśli trzeba odszukać odpowiednich niepotrzebne lub potencjalnie niebezpieczne związki komputera i zewnętrznej agresywnego środowiska.

tiaurus-0320 tiaurus-0318 tiaurus-0317 tiaurus-0316 tiaurus-0315 tiaurus-0314

Dostępne do wyjścia kilka szczegółowych sprawozdań statystycznych. Program istnieje w портабельном postaci, ma oprócz wielu i język polski w interfejsie. Czy muszę mówić, że program rozpoznaje aktywność przez wszystkie zewnętrzne połączenia dial-up, ISDN, ADSL, Ethernet i inne.

Pobierz NetWorx: http://www.softperfect.com/products/networx/.