NexusFile — stylowy menedżer w kolorze czarnym

NexusFile jest klasycznym menedżera plików z wielu trybów wyświetlania drzewa katalogów: przedstawienie drzewie i двухпанельным. W związku z tym, że jest bardzo podobna do Directory Opus, ale systemem i ustawieniami łatwiejsze.

2008-06-08_135428

Od razu rzuca się w oczy stylowy, czarny interfejs, piękne ikony, wizualizacja. Na panelu sterowania podawać linki do dokumentów, zdjęć, muzyki, wideo, ulubione. Co raz się podobało, więc jest to po prostu jakaś fantastyczna szybkość wyświetlania – warto kliknąć na ikonę, a odpowiedni folder rysowany niemal natychmiast. W głównym menu polecenie System, powiela wszystkie te skróty, uzupełniając je szybkim dostępem do zarządzania koszem, drogami do panelu sterowania, instalacji programów, w folderze plików tymczasowych, do uruchomienia wiersza poleceń.

2008-06-08_135559

Menedżer plików jest w stanie współpracować z zewnętrznymi archiwizujące, dzielenia i łączenia plików, porównywanie katalogów, edytować komentarze do plików, czyszczenia kół śmieci, pakiet zmieniać nazwy plików, kopiować płyty, edytować pliki tekstowe, zapisywane drzewo plików oddzielną listę, do pracy z siecią lan i FTP, kartoteka i kompresji (domyślnie w zip). Ścieżki do katalogów są wyświetlane w stylu eksploratora Windows Vista, czyli każdy odcinek jest wyposażony w rozwijane menu z folderami. Każde okno może być otwarte w табах, graficznie jest wyświetlany zajęte miejsce na dysku, jest standardowe polecenia w postaci przycisków na dole, dodatkowe polecenia do góry, wszystko jest konfigurowalny. Tak samo są konfigurowalne kolory, czcionki, skróty, dodatkowe ścieżki, widok listy plików. Bardzo lekki, bardzo szybki, wygodny, bezpłatny i портабельный menedżer plików.