ObjectDock — piękny szybkie uruchamianie programów

Piękny i wygodny program, преображающая swój interfejs. Pełni rolę wyrzutni dla wybranych programów, a także zawiera widgety, aby wyświetlić więcej informacji. Może uzupełniać sobą, lub całkowicie zastąpić, pokój таскбар, ładnie wyświetla uruchomione programy i otwarte okna.

shot_2008-01-16_11-35-24

Bezpłatny wariant oferuje funkcje, takie jak wyświetlanie widgetów (wtyczek), różne opcje słodkie, zmiana motywów, kolorowe efekty (zoom, animacja, przezroczystość), ustawienia wyświetlania (jakość, rozmiar, położenie, sposób wyjścia i rodzaj efektów). Wtyczki można znaleźć na własnym miejscu, a także na wielu popularnych stronach internetowych, zawierających elementy wyglądu systemu Windows. Uruchomione programy i okna mogą być wyświetlane nie tylko w postaci ikon, ale i w postaci małych okienek podglądu, ale ta funkcja działa tylko w Vista. Tworzenie ikony szybkiego uruchamiania prosta — przeciąganie odpowiedniej aplikacji na panel. Dodawanie widżetów i wtyczek odbywa się automatycznie, jeśli go pobrać i umieścić w odpowiednim folderze programu, trzeba go potem po prostu wybrać z listy. To samo tyczy się tematów z ikonami. Warto zauważyć, elegancki interfejs, piękno tematów i bardzo szybką pracę. Przy okazji, spróbuj po zainstalowaniu nadpisać folder programy na pendrive i uruchomić go na innym komputerze.

W sumie, bardzo wysokiej jakości, piękny i wygodny program, сделающая pracy z komputerem nie jest po prostu chore, ale i bardzo skuteczny, estetyczna procesem. Płatny odpowiednik posiada takie dodatkowe funkcje, jak grupowanie programów na kategorie i wyświetlanie tych grup w табах, wyświetlanie programów, uformowanych w trey, a także dodatkowe ciekawe efekty.

офсайт | pobierz