Paint.NET — intuicyjny i innowacyjny edytor graficzny

Dokładnie tak charakteryzuje swój edytor twórcy. Ja bym określił ten edytor graficzny, jak udane квинтесенцию z takich programów, jak Photoshop, GIMP i Paint Shop Pro, bez излишей dla przeciętnego użytkownika trudności. Paint.Net funkcjonalnie znajduje się gdzieś pośrodku między MS Paint i Photoshop, zestaw narzędzi gorsze «фотошоповскому», ale większość zwykłych użytkowników w zupełności zadowoli. Wszystkie narzędzia mają bogate ustawienia (grubość linii, rozmiar czcionki, czułość i inne), działania są rejestrowane i mogą być anulowane i przywrócone. Edytor obsługuje pracy z warstwami i ma bardzo ładny zestaw filtrów z elastycznymi ustawieniami.

Paint.NET -- intuicyjny i innowacyjny edytor graficzny

Prosty, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs (wygodnie wszystko, od położenia pasków narzędzi do miniatur otwartych plików i podpowiedzi), wygodna praca z warstwami, doskonałe efekty graficzne — to wszystko sprawia, że program jest co najmniej interesujące dla nauki. Szczególnie spodobał cechą w postaci wizualnej historii zmian w pliku.

Paint.NET -- intuicyjny i innowacyjny edytor graficzny, Paint.NET zrzut ekranu

Program został opracowany pod opieką Microsoft, często aktualizowany, ma otwarty kod źródłowy i pełną darmo. Tak jak do pracy wymagane .NET, to program nie działa w Windows 98/ME.

luźno | pobierz