Password Commander 2.9 — potężny menedżer haseł

Hasła powinny być wiarygodne, a także różne w różnych aplikacjach. Dlatego, przechowywać dużą ilość złożonych haseł, opierając się tylko na własnej pamięci, nie jest możliwe. Najprostszym sposobem, aby nie wbijać mózg trudne informacji, a jednocześnie zachować bezpieczeństwo, jest użycie specjalnego programu – menedżera haseł. Jednym z przedstawicieli tego rodzaju programów jest Password Commander.

PC

Password Commander – jest to bardzo potężny i funkcjonalny menedżer haseł z wysokim stopniem bezpieczeństwa. Własna klawiatura, wbudowana w program, nie da key-логерам dowiedzieć się główne hasło. Ponadto program obsługuje biometrycznych sprzęt – właścicielom laptopów z съемом odcisku palca, będzie bardzo proste logowanie do bazy. Metoda szyfrowania wybrać sami, to odbywa się za pomocą specjalnych wtyczek. Funkcja tworzenia kopii zapasowej bazy haseł pozwoli zawsze mieć «zbawczą słomkę». Wbudowany generator haseł pozwala szybko utworzyć poprawne hasło i od razu zapisać go do bazy. Bardzo przydatna będzie funkcja automatycznego wypełniania formularzy na stronach internetowych i w aplikacjach, a także wiele innych funkcji. Password Commander może być zapisany na karcie pamięci, i pracować z nią.

Password Commander – wspaniały opiekun haseł, a jeszcze i bezpłatny dla większości czytelników besttips.pl – mieszkańców krajów WNP.