PIMOne — elegancki organizator osobisty

PIMOne – to nie program, a wirtualna kopia wygodnego papierowego organizatora. Jak i w zwykłym notatniku, pierwsza otwierana strona poświęcona zadań i spotkań, na dzień dzisiejszy, a wszystkie zaawansowane funkcje ukryte za zakładek po prawej stronie. Po zapoznaniu się z programem odniosłem wrażenie, że twórcy postanowili dać do zrozumienia zwolenników papierowych notatników, że komputerowe odpowiedniki mogą dla nich być pomocne.

2008-08-15_120358

Natychmiast odczuwalne korzyści z przejścia z tradycyjnego papierowego organizatora na jego elektroniczny odpowiednik – bardzo wysoka prędkość działania, integracja z przeglądarki i klienta poczty e-mail, błyskawiczne wyszukiwanie danych, menedżer haseł, elektroniczny odpowiednik lepkich liści, wbudowany harmonogram jak nnCron, który pozwala zautomatyzować pracę programów ponownym uruchomieniu komputera, przejścia systemu w stan uśpienia. PIMOne oczywiście obsługuje tryb multiplayer, tworzenie, tworzenie osobowych, loginów i haseł. Dla większego podobieństwa z papierowymi odpowiednikami są skórki.

2008-08-15_121653

Program jest płatny, działa w Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista. Od siebie: program jest bardzo програвилась, nawet 30$ to nie przeszkadza, myślę, że płeć żeńska nie pozostanie obojętny na jej obsłudze.