Piszemy dyski za pomocą Infra Recorder

Bardzo przyzwoity program z klasycznym, ale bardzo ładny interfejs. Na przykład Nero, który teraz pozostało nauczyć się być systemem (tak wiele funkcji w nim obecne), program wyraźnie wie, co robi — ona po prostu pisze CD/DVD i sprawia, że ich kopie. Bardzo intuicyjne menu i minimalne ustawienia pomagają robić to szybko.

2007-10-16_160556

Program może nagrywać Video CD i DVD, Audio CD i DVD Data CD i DVD, a także różnego rodzaju mieszane typy dysków. Można zapisać zawartość w obraz płyty (iso) i utworzyć płytę z obrazu (iso, cue, bin, raw). Na życzenie można osadzić menu programu Eksplorator windows w celu szybkiego wywołania funkcji nagrywania. Obsługuje dual-layer DVD, może zapisywać utworów audio w formacie wav, wma, ogg, mp3 i iso.

2007-10-16_160758

Program jest darmowy, mały, open source, działa na wszystkich Windows (od 95 do Vista), w tym w wersji dla platform opartych na procesorach x64. Po zainstalowaniu przepisz ją na pendrive i uruchom, i jeśli ona złożyć skargę na brak jakichkolwiek bibliotek, wystarczy znaleźć ich w …/Windows/System32/… i zapisz w katalogu programy na androida — tak łatwo zrobiliśmy портабельную wersji. Pobierz Infra Recorder można z ob. serwisu.