RadioClicker — radio internetowe/tv (z rosyjskim naciskiem)

Ten mały, piękny program może воспросизводить radiowe na komputerze przez Internet. Tak samo z pomocą RadioClicker można oglądać niektóre programy rosyjskiej telewizji internetowej.

2008-08-31_133657

Program ma nastawienie na odtwarzanie radia i kanałów telewizyjnych, wiodących nadawany w języku angielskim. Wykaz stacji na liście programu jest dość duży: «Pierwszy kanał», «RTR-Planeta», «kanał telewizyjny Świat TV», «tv channel News», «kanał» RBK TV», «kanał telewizyjny Eurosport News», «Polskie radio», «Radio», «Radio Europa plus», «Nasze radio», «Radio Hit FM», «Radio 7 na siedmiu wzgórzach», «Radio Maksimum», «Radio Echo Moskwy», «Radio D-FM», «Radio Retro FM», «Radio NRJ», «Srebrny deszcz», «Radio Chata», i wiele innych.

2008-08-31_134202

Aby nie rozpraszać uwagi, program działa w tle, sterowanym przez z zasobnika. Program jest piękna, potrafi zmieniać barwę i skórki, ale jeśli Chcesz zapisać muzykę w mp3, to trzeba kupić wersję Pro. Żadnych specjalnych warunków, oprócz stabilnego połączenia z internetem, program nie wymaga, to ma szansę się spodobać dla pracowników biurowych z nieograniczonego połączeniem.