Radmin 3.1 — wygodny zdalny administrator

Potrzeba sterować innym komputerem na odległość występuje u wielu użytkowników każdego dnia. Na szczęście, istnieje wiele programów, a niektóre z nich nawet raz wchodzą w systemy operacyjne. Podczas wyszukiwania programy do zdalnego administrowania pewno natknąć się na Radnmin. Wynika to z faktu, że Radnmin posiada szereg cech, выделяющим go wśród podobnych programów.

Rdmn3l

Dla każdego programu zdalnej najbardziej istotne są dwie podstawowe wartości: bezpieczeństwo i wydajność. Do wyboru użytkownika, w Radmin można użyć albo wewnętrzny system bezpieczeństwa, albo system zabezpieczeń systemu Windows. Wysoka wydajność osiągnięta dzięki instalowania dodatkowego sterownika wideo przechwytywania się w systemie, według twórców, to pozwala na osiągnięcie wysokich wydajności w porównaniu z innymi programami.

Dodatkowe funkcje daje więcej wygody podczas pracy z Radmin, to — rozmowy tekstowe i głosowe, obsługa wielu połączeń, przesyłanie plików, wsparcie dla systemów operacyjnych od Windows 95 do Vista i innych. Radmin to wspaniały zdalny administrator, w którym dobrze wyważona prostotę z funkcjonalnością.