Rapid File Defragmentor — selektywne дефрагментирование określonych plików lub folderów

Ciekawe podeszli do zadań defragmentacji autorzy tego programu. Po defragmentacji całego dysku, jeśli często odnoszą się tylko do określonego zestawu folderów? Wystarczy na czas monitorować określone pliki i wydajność systemu będzie na wysokości.

2007-12-04_152943

W tym program takie zadania są realizowane za pomocą tak zwanych projektów. Projekt jest niezależne zadanie ze swoim zestawem funkcji. W ramach każdego zadania można dodać pewną listę folderów i plików, harmonogram i sposób poruszania się (na końcu lub na początku dysku). Takich zadań może być dowolnie wiele. Startować mogą w określonych godzinach), lub w trybie ręcznym. Program może automatycznie startować razem z systemem Windows, po cichu robi swoje. Zresztą, nie należy wybierać pliki, można korzystać z programu i jak zwykle дефрагментатором: wystarczy przeanalizować stan plików na dysku i program zacznie działać z najbardziej дефрагментированными z nich.

2007-12-04_153846

Dla mieszkańców krajów byłego ZSRR program darmowy (trzeba się zarejestrować), reszta dostępna proponują miesięczny okres pracy. Dla smakoszy jest wersja Lite, który działa tylko z wiersza poleceń.

офсайт | pobierz