Registry Life: automatyczne czyszczenie i optymalizacja rejestru systemowego

Niedawno w internecie pojawił się nowy darmowy program do automatycznego czyszczenia i optymalizacji rejestru systemowego Registry Life (od firmy Chemtable Software, autorów narzędzia Reg Organizer).

rejestr-życie-screenshot-1.APG

Registry Life zawiera tylko dwie funkcje: automatyczne czyszczenie i optymalizację plików rejestru.

Automatyczne czyszczenie wykonana jest w postaci prostego kreatora, zgodnie ze wskazówkami którego użytkownik może łatwo i bardzo szybko usunąć z rejestru niepotrzebne lub uszkodzone elementy.

rejestr-życie-screenshot-2.APG

Tryb optymalizacji rejestru systemowego zapewnia użytkownikowi wybór z dwóch opcji korzystania z oprogramowania: optymalizacja w określonych godzinach) i natychmiastowa optymalizacja. Przy wyborze optymalizacji zaplanowane program będzie automatycznie podczas uruchamiania systemu operacyjnego wykonywać rutynowe optymalizację, co jest bardzo wygodne, ponieważ nie wymaga dodatkowych czynności od użytkownika. Ręcznie samo uruchomienie po prostu uruchamia proces optymalizacji.

rejestr-życie-screenshot-3.APG

rejestr-życie-zrzut ekranu-4.APG

Obie opcje pozwalają zachować rejestr systemu Windows w czystości i porządku, zachowując wydajność i prędkość pobierania na poziomie zainstalowanego systemu.

Registry Life działa w Windows 98/ME/2000/NT/XP/2003/Vista/7 i całkowicie zrusyfikowanym.

Pobierz Registry Life