RightLoad — «Wyślij na FTP»

RightLoadRightLoad — to małe narzędzie, które dodaje się do menu kontekstowego Eksploratora (Explorer) nowy element do szybkiego ładowania plików na serwer FTP. Na pierwszy rzut oka, nie jest bardzo przydatna rzecz, jednak tak uważasz, dopóki nie trzeba wlać kilka zdjęć w blogu w wysokiej rozdzielczości.

Kilka miesięcy temu zajęło pobrać na stronie kilka bardzo ciężkich zdjęć o rozmiarze 5 Mb. Skorzystać z interfejsem www, WordPress nie wyszło, wystawione w błąd pamięci (a raczej teraz nie mogę powiedzieć, ile czasu minęło). W rezultacie trzeba było uruchomić serwer FTP-klient.

RightLoad zainteresowani nie tylko tym, że pozwala na przesyłanie na serwer plików. Można dodać kilka katalogów w menu (na przykład, pliki, obrazy, itp.). Program potrafi automatycznie tworzyć szkice do obrazów.

W sumie RightLoad — przydatny program, choć nie pozbawiona wad i. Jak pisze blog freewaregenius.com program nie ma wsparcia dla większej liczby formatów graficznych, umiejętności określenia podfoldery, itp.

Pobierz RightLoad można tutaj.

(via RightLoad [freewaregenius])