RK Launcher — stylizacja Windows pod MAC

Rozwiązanie do szybkiego uruchamiania i wymiany zasobnika w postaci podstawek, jak makowski doc, zupełnie przestały być rzadkością. Ale jeśli reszta za każdym razem starają się zrobić coś w stylu, RK Launcher po prostu poszedł drogą kopiowania wyglądu i funkcjonalności. I naprawdę, po co wyważać otwartych drzwi, jeśli już jest sprawdzony sposób. Jednak wyszło to twórcy programu z powodzeniem.

gniazdo Mac, Mac OS, Windows, wymienić trey панелькой

Program bierze na siebie funkcje таскбара, dostarczając użytkowników ikonami szybkiego dostępu do ważnych funkcji i aplikacji. Zresztą, wszystko w nim jest konfigurowalny. Domyślnie kopiuje z wyglądu podobny маковское aplikacja, ale tak jak tło i ikony wymienne, można interfejs zmienić nie do poznania. Uruchomione aplikacje również mogą znajdować się w stacji dokującej w postaci miniatur, każde działanie miniatur i etykiety towarzyszy pięknymi efektami.

stylizacja Windows, Mac, zmiana podstawek rozruchu, zmiana stylu

Zresztą, w pełni zastąpić pracę z таскбаром ona nie będzie w stanie, tak jak nie ma pełnego wsparcia w zasobniku systemowym. Program jest darmowy, działa z pendrive, i ma bardzo niskie roszczenia do konfiguracji.