Spb News — komfortowe czytanie RSS plików na smartfonie

W drodze smartfon jest jednym z najbardziej przydatnych urządzeń i muzyki można posłuchać i zobaczyć film, i książkę do czytania, i wiadomości z RSS dowiedzieć się. Właśnie stworzony do tego celu program Spb News pozwala użytkownikom smartfonów z systemem Windows Mobile komfortowo przeglądać pliki.

Program rozumie pliki ATOM i RSS. U każdego pliku jest wyświetlany swój ikona. W liście kanałów na dole pokazuje stan pobierania. Po pobraniu wiadomości obok nazwy pojawi się pierwsze zdjęcie publikacji. Jeśli wiadomość nie pobrana, pojawi się ikona.

Spb News konfigurowalne. Można buforować wiadomości wraz ze zdjęciami na karcie pamięci, wyłączyć закачивание zdjęć, aktualizuj wszystkie kanały po podłączeniu do komputera, zezwalaj tylko na darmowych połączeń (z KOMPUTERA lub przez Wi-Fi), przesyłanie artykułów w trybie automatycznym i ręcznym, aktualizować w określonych godzinach), ustawić czas przechowywania artykułów i maksymalna liczba artykułów w kanale, oznaczać artykuły jako przeczytane, wystawić im ocenę. Program Spb News okazał się bardzo wygodne i przyjazne, jednak jest ona płatna — 19,95$.

Pobierz Spb News: http://www.spbsoftwarehouse.com/pocketpc-software/news/