Spybot — Search & Destroy 1.5.2 — powiedz spyware nie

Dominacja światowej sieci różnego rodzaju programy szpiegujące elementami, których liczba wzrasta z każdym dniem, doprowadziły do powstania różnych sposobów walki z nimi. Niektóre programy antywirusowe oraz niosą w sobie możliwość walki ze szpiegami, ale porównywać ich pracę z wyspecjalizowanych narzędzi nie można, ze względu na ich różnego przeznaczenia. Wśród darmowych programów do usuwania spyware najpotężniejszym jest Spybot — Search & Destroy.

Ostrzeżenie:

Groźna nazwa Spybot — Search & Destroy niesie w sobie nie tylko narzędzia do wyszukiwania i usuwania złośliwego moduły, ale narzędzia, aby zapobiec infekcji one PC. Baza programu zawiera informacje o ponad 109 000 wszelkiego rodzaju programów szpiegujących, a jej znaczenie jest obsługiwany przez regularnych aktualizacji. Proces skanowania systemu zajmuje dość długi czas, jest to związane z jakością skanowania, po zakończeniu którego, użytkownikowi pozostaje tylko kliknąć przycisk Fix.

Dla zaawansowanych użytkowników przewidziano tryb zaawansowany Spybot, w którym zainteresowani znajdą wszystkie bogactwa ustawień.

Spybot — Search & Destroy – twój niezawodny pomocnik w walce ze spyware.