Stamina 2.5 — uczymy się wybieranie «na ślepo»

Jak wiadomo, najbardziej szybkie pisanie na klawiaturze – jest to tak zwany ślepy zestaw. Nauczyć się pisać na klawiaturze «w ciemno» można na różne sposoby. Można to zrobić samemu, ale może to zająć bardzo dużo czasu, a nie fakt, że to działa poprawnie. A można skorzystać z specjalistycznym programem do nauki, na przykład, taka jak Stamina.

Wytrzymałość

Po zainstalowaniu programu, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przeczytać instrukcję, jak przebiega szkolenie i jak należy prawidłowo układać palce na klawiaturze – to klucz do sukcesu i zdrowia. Do nauki, program oferuje 2 różne warianty ułożenia palców na klawiaturze, co jest wygodniejsze – wybór należy do ciebie. Dla bardziej przyjemne procesu uczenia się w program wbudowany odtwarzacz audio, który będzie przegrywać dodanej do niego muzykę. Zabawne nie daje цикливаться na błędach. Domyślnie interfejs programu posiada 3 język: rosyjski, ukraiński i angielski. Na miejscu dostępne inne języki do pobrania.

Główną różnicą Stamina od podobnych programów jest darmowe, jeśli chcesz podziękować autorowi za tak udany i przydatny program, na stronie znajdziesz dane do przelewu darowizny.

Stamina – świetna klawiatura trener.