Up2Date śledzi zmiany w Twitter, Gmail i RSS

tiaurus-0289

Up2Date pomoże być na bieżąco z tym, co dzieje się w twoich kontach Twitter i Gmail, a także daje możliwość, aby regularnie otrzymywać wiadomości poprzez RSS w dowolnej ilości.

Po zainstalowaniu program jest wysyłany do zasobnika, gdzie cały czas mieszka. Jej życie można zarządzać, dodając dane do listy obserwowanych. Śledzić można elastycznie: twitter i гугловская mail sprawdzane w regularnych odstępach czasu, a RSS można sprawdzić nie tylko w odstępach, ale i w inteligentny tryb. Nie wiem, jak to jest realizowane, ale po publikowania wiadomości od razu pojawia się w postaci wyskakującego, przezroczyste okienka.

tiaurus-0288

W ustawieniach można określić przeglądarka, która będzie otwierać linki, otwierać okno programu lub od razu jechać na Gmail do przeglądania poczty, a nawet można ustawić hasło do programu.

tiaurus-0290

Oczywiście, Up2Date może być uruchamiany automatycznie wraz z systemem. Jedyne, co nie podobało — kilka spowolniona praca wyskakujących okien.

Pobierz Up2Date: http://liorco-liorsoft.2.xpdev-hosted.com/up2date.html (wymaga Microsoft .Net Framework 2.0 z dodatkiem SP2)