VideoGet — uniwersalna biegunach filmów

W sieci istnieje wiele popularnych serwisów, zawierających filmy. Aby je zobaczyć, wystarczy tylko przeglądarka. Ale jeśli chcesz zachować niektóre z nich na swój komputer, musisz korzystać z zewnętrznych narzędzi. Do tego celu doskonale nadaje się VideoGet

Program

VideoGet jest narzędziem, który pozwala pobierać pliki wideo z różnych serwisów, takich jak YouTube, MySpace, Google Video, Yahoo Video, VSocial i wiele innych.

Program obsługuje ponad 200 różnych usług, pełną listę można znaleźć tutaj. W przeciwieństwie do innych podobnych programów, VideoGet pozwala pobierać pliki jak w pojedynkę, jak i po niej. Pobrane pliki program łatwo przekształca się w wygodne do przeglądania formatów (*.AVI, *.MPG, *.3GP itp.): więcej nie będziesz musiał szukać jakiś flv player. Intuicyjny interfejs pozwoli zorientować się w programie, nawet bardzo doświadczonemu użytkownikowi.

Wadą programu jest jego zapłać — 19,95$. Za te pieniądze dostaniesz nie tylko sam program, ale i regularne aktualizacje, co pozwoli ci zawsze mieć możliwość pobrania ulubiony klip.