Vista Services Optimizer — optymalizator systemu Windows Vista

Vista Services Optimizer — портабельная narzędzie open source, który pomoże skonfigurować system Windows Vista na lepszą wydajność.

tiaurus-2009-10-26_151230

Zainteresowanie jest specjalny tryb Gaming Mode, konfigurujący system na maksymalną wydajność w grach. Tak samo ciekawe podejście do testowania systemu — podczas skanowania systemu narzędzie tworzy profil użytkownika na podstawie odpowiedzi na proste pytania o swoich preferencjach. Odpowiedzi mogą być nie tylko «tak» lub «nie», ale i «może być».

tiaurus-2009-10-26_151456

Aby nie wkręca się, w Vista Services Optimizer jest «niezawodny» — zdjęcie działających procesów, эдакая fotografia stanu systemu w danej chwili, do którego zawsze można wrócić później. Vista Services Optimizer przyjaźnie odnosi się do tych, do zaznajomieni z językiem angielskim — wszystkie ustawienia są napisane po ludzku, i zawsze istnieje możliwość, aby zbadać dziwne terminy, za pomocą Google Search. Ten program jest przede wszystkim zainteresowanie początkującym użytkownikom, dla których ręczne ustawienie rejestru wydaje się муторным i trudny.

Pobierz Vista Services Optimizer do systemu Microsoft Windows Vista i Microsoft Windows 7 (32-bit/64-bit): http://www.smartpcutilities.com/downloads.html.