Vista-Shutdown Timer 1.6.5 — wyłączamy KOMPUTER z zegarem

Zdarzało się, czy masz tak, że musisz pilnie wyjść w czasie, gdy komputer wykonuje pewne operacje? To mogła być pobieranie plików bez możliwości wznawiania, instalowanie dużej ilości aktualizacji, utrzymanie wykonanej pracy i t. d. W takiej sytuacji trzeba dać komputerowi wykonać wszystkie zadania, a dopiero potem się wyłączyć. Właśnie do tych celów służy program Vista Shutdown Timer.

Вшт

Niech nazwa nie wprowadza w błąd, program działa z powodzeniem nie tylko z Vista, ale i z Win XP/2000. Działanie programu polega na wyłączeniu i ponownym uruchomieniu komputera po upływie określonego czasu. Istnieje również możliwość wprowadzenia komputera w stan hibernacji, wstrzymania lub wylogowania użytkownika z systemu.

W porównaniu z podobnymi programami, Vista Shutdown Timer ma szerokie możliwości sterowania z poziomu wiersza poleceń. To czyni ją niezastąpionym pomocnikiem przy tworzeniu skryptów dla różnych wyłączników i zespołowych plików. Bardzo wygodna jest funkcja tworzenia skrótów programu z wcześniej ustawionymi parametrami.

Vista Shutdown Timer – mała, prosta program bez zbędnych funkcji, ale aby je zrozumieć, trzeba trochę czasu.