WinSCP — ciekawy klient FTP o otwartym kodzie źródłowym

Wszelkiego rodzaju narzędzia i FTP-klienci często są traktowane w naszym Демоблоге. WinSCP jest jeszcze jednym bardzo ciekawym klientem. On, jak i wszystkie pozostałe, jest w stanie wszystko: synchronizować dane z FTP, łączyć się w kilku wątków, wznawiać połączenie po zerwaniu połączenia, докачивать pliki. Ale jest i wiele jego «markowych» cech, o których opowiem dalej.

2007-12-04_172258

Ma zautomatyzować za pomocą skryptów i interfejsu wiersza polecenia, wbudowany edytor tekstowy, портабельный, i ma dwa interfejsy użytkownika: jak w eksploratorze Windows i jak w Norton Commander. Ustawienia i hasła można zapisać w specjalny zaszyfrowany plik, który potem można w przypadku importu.

Interfejs a ‘ la Norton wygodne, bardzo przyjemny dla oka, łatwy i elastyczny do konfiguracji, nie gorzej, niż Total Commander, ale w odróżnieniu od nich, ten klient jest całkowicie darmowy zarówno do użytku osobistego jak i komercyjnego, i ma otwarty kod. Mi ten klient wydawał się na tyle wygodne, świetna alternatywa dla płatnych odpowiedników, znane i intuicyjne sterowanie i dobrymi możliwościami.

офсайт | pobierz