Wygodny i mocny PDF-XCHANGE VIEWER

Ten program podoba mi się nawet bardziej, niż Adobe Acrobat Reader. A oto dlaczego: program działa szybko, zużywa pamięć ekonomicznie, funkcjonalnie podobna, a nawet i bardziej wygodne, niż oryginalny viewer plików PDF od Adobe. Jakość obrazu na wysokości, świetny interfejs, dobre możliwości, bardzo elastyczna konfiguracja.

sshot-2

Program поддрживает wieloprocesorowych konfiguracji, może regulować zużycie pamięci ram, w niej jest konfigurowalny wykorzystanie strumieni danych. Wszystko to zmniejsza obciążenie, nie szkodzi wydajności systemu. W ustawieniach jest zarządzanie schematami kolorów, wygładzanie obrazów, tekstu, linii, ustawienia przezroczystego tła, korekta wyświetlania dużych obrazów, znajdują się zakładki, miniaturki stron, warstwy, pola formularza, komentarze. W komentarzach są liczne narzędzia, na przykład, przypisy, strzałki, ołówki, różnego rodzaju wyróżnienia.

Interfejs jest elastyczny, panele nadają się do indywidualnego wyposażenia odpowiednimi piktogramami, strony otwierają się w табах. Program pozostawia bardzo przyjemne wrażenie o sobie, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i użyteczności postawił sobie nienależycie вьювером PDF. Narzędzie jest całkowicie darmowy, działa na Windows XP/2003/Vista, język polski ma miejsce.

офсайт | pobierz