Wygodny organizator swoich spraw EssentialPIM

On naprawdę przydatny: połączenie klasycznego interfejsu dla programów tego typu, lekkości i jasności w użyciu i pewnej ogólnej pozytywnej aury, programy czyni ją jedną z najbardziej interesujących w klasie darmowych aplikacji do planowania zadań.

2007-10-12_100046.jpg

Dostępność darmowej, портабельной, w wersji rosyjskiej zrobił tego narzędzia jednym z moich ulubionych w planowaniu. Sędzia dla siebie: program jest w stanie budować oś czasu spraw, ma cykliczne zadania i urozmaicone szereg alarmów z коментариями, osobisty, kieszonkowy kontaktów, notatek, potrafi ładnie drukować projektowy (cześć ci, re:PocketMod!), a tak import/экспотрировать informacji/danych/dane w formacie RTF, TXT, CSV, HTML, vCard, TreePad, KeyNote, Outlook, iCal, a nawet ipoda.

2007-10-12_100400.jpg

Dane są przechowywane w zamkniętym hasłem bazie danych (może być ich kilka i znajdować się mogą wszędzie), i są na cztery rodzaje: zadania, lista spraw, notatki i kontakty. Kontakty zaopatrzony w szczegółowe informacje z rysunków i notatek, a także przypomnienia o urodzinach. Drewnopochodne notatki mają wyraźny RTF/HTML format i mogą być sortowane według nazwy, zmiany i z pomocą автосортировки. Sprawy służą do globalnego planowania, a zadania — dla szczegółowych, codziennych zapytań.

2007-10-12_100010.jpg

Wersja płatna ma dostęp do wielu пользоветелей i zdalne, masowej e-mail newslettera kontaktów, zaawansowane filtry selekcji danych, nieograniczone колличесво przyłączonych do kontaktu plików, todo arkusze, synchronizację z systemem Windows Mobile Pocket PC, smartfony, z Outlook obsługuje 8 algorytmów szyfrowania, w tabie w interfejsie, ale mi na pendrivie wystarczy i darmowej (różnice).

Pobierz zwykłą lub Portable w wersji dla Windows XP/2003/Vista.