Aplikacji AIR, które pomogą ci w pracy

Adobe Air nabiera tempa i pojawia się coraz więcej aplikacji, które można i należy wykorzystywać w swojej pracy. Dzisiaj powiemy o niektórych z nich.

  • Agile Agenda – jest to system zarządzania projektami, i jak można się domyślić z nazwy, jest ona przeznaczona raczej dla projektów Agile. Program jest płatny, ale ona może kosztować swojej ceny – wypróbuj wersję testową, jest w pełni gotowy do pracy w ciągu 30 dni. Ona ma bardzo duży zestaw funkcji i ja poważnie myślę, że brakuje mi jej w swoich projektach.

  • Doomi – jeszcze jedna lista spraw. Ale jest bardzo prosty, wygodny i tam jest opcja, której brakowało mi w wielu podobnych programów – można zauważyć ile czasu trzeba na to zadanie.
  • Google Calendar Invoice Creator – program za pomocą którego można tworzyć инвойсы z wydarzeń kalendarza, jak można się domyślić. Oczywiście, że jest dostrojony raczej na anglojęzycznego użytkownika, ale nadal można znaleźć przydatne. Инвойсы są tworzone w formacie HTML lub po prostu tekstowym.
  • Klok – też program do monitorowania pracy, i w związku z tym może być wykorzystane do fakturowania klienta. Ona zachwyca prostotą i brakiem skomplikowanych ustawień.
  • MiniTask – najprostsze, chyba, aplikacja do prowadzenia listy spraw. To wszystko, co mogę o nim powiedzieć.
  • Ora Time and Expense – jest to potężne narzędzie, jak śledzenie twojej pracy, więc i rachunkowości swoich przepływów pieniężnych. Obecność przyjazny dla użytkownika interfejs i duże możliwości może przyciągnąć. Ja osobiście zamierzam spróbować.
  • Remember the Task – po prostu AIR klient do RTM. Wygodnie, prosto, skutecznie. Zwłaszcza jeśli używasz RTM stale, sam nie jestem uzależniony od tej usługi.
  • Think – jeśli lubisz Twitter, jest to aplikacja dla ciebie. Zostało ono stworzone po to, aby nagrywać myśli i pomysły w tym samym krótkim formacie do obróbki później. Można go używać na spotkaniach, na przykład. Nic specjalnego, ale może i wyglądać i czuć się.
  • TweetDeck jest uważana za jedną z najlepszych Twitter klientów. Choć sam nie używam go jako podstawowe narzędzie, muszę przyznać, że na dzisiaj ma chyba najlepszy zestaw funkcji i ładnym designem.

10 Adobe AIR apps that make you more productive [ Don Reisinger ]