Jak wykorzystać czas w korkach

Mieszkańcy współczesnych miast, a korki dziś spotykają się nawet w bardzo dużych miastach, tracą podczas nieuniknione, pozornie bezczynny ogromną ilość czasu. Wykorzystać go z pożytkiem — to wspaniałe wyzwanie dla każdego człowieka, który marzy, skutecznie dążyć do swoich celów. Wiele z porad jest naturalne, oczywiste i na pewno sami bez poradników ich zastosowaniu, ale coś może ci się wydawać nowe i przydatne.

Najpierw pomyślmy o tym, czy można spróbować uniknąć korków. Tu istnieje tylko trzy scenariusze: zmieniasz czas podróży, trasę lub transport. Żadna z metod nie można uznać za uniwersalny i dlatego warto pomyśleć o każdym z nich. Należy dokładnie zapoznać się z cyklicznością korków i możliwe drogi objazdu. Ludziom систематичным będę nagrywać swoje codzienne obserwacje — to może pomóc później. Zbadaj okoliczne ulice, możliwe drodze objazdu istnieją. Spróbuj na jakimś etapie zostawić samochód na parkingu, korzystając z transportu publicznego, lub odciąć drogę pieszo (często jest to o wiele szybciej, choć nasza pogoda nie zawsze się podoba).

Ale jeśli nadal stoje w korku, to warto pomyśleć o przydatnych marnować czasu.

  • Pierwszym i chyba najbardziej odpowiednim sposobem wykorzystania czasu uważam, że słuchanie książek audio.
  • Możesz też przemyśleć urodził się pomysły, a nawet zablokować je, jeśli nie na papierze, to na dyktafon w telefonie komórkowym.
  • Można zrobić żądaną połączenia (używaj zestawu słuchawkowego, jeśli za kierownicą).
  • Możesz spróbować wykonać proste ćwiczenia i pociągnąć męczący dzień mięśnie.
  • Można nawet zjeść, jeśli побеспокоитесь o śniadaniu/kolacji z góry.
  • Możesz podrzucić kogoś i tym samym zwolnić miejsce dla jednej maszyny, zapewniając sobie rozmowę.
  • Możesz zachowywać się i zgodnie z regulaminem, co pozwoli wyeliminować korek szybciej. Nie warto wciskać się w każdym wolnym miejscu — «Nie хрусти-wpuść mnie!»

Wszystkie te wskazówki mają zastosowanie do kierowców, a jeśli pasażer, to krąg rzeczy,które możesz zrobić naprawdę ogromny, od rozrywki jak kino i tv, do pełnej pracy ze swoim PDA lub nawet laptop.

Jeśli masz inne ciekawe sposoby używać пропадающее w korkach czas — zapraszamy do komentarzy.