Speed launch — narzędzie szybkiego uruchamiania Microsoft Office Labs

Już na pewno słyszałeś o kilku narzędzi do szybkiego uruchamiania programów, które istnieją na wszystkich platformach. Nadszedł czas, i do tego narzędzie od Microsoft. Jeśli jesteś na tyle długo pracujesz przy komputerze, to możesz pamiętać, że w Office już istniała pasek szybkiego uruchamiania. Ale Speed Launch nieco różni się od przodka i od współczesnych konkurentów.

Po uruchomieniu program pokazuje małą tarczę na swoim pulpicie, pozostaje ci tylko rzucić na ten cel wszystkie skróty, programy i pliki, do których chcesz mieć szybki dostęp. Jak widać program nie indeksuje dyski sama w nią trafia tylko to, co sami określić. Tak, nie zapomnij, aby wymyślać swoje skrócone nazwy — szukać system będzie w nim, a szuka ona nie wystąpienia, a na początku. Odpowiednio «Microsoft Office Word» — nazwa etykiety domyślne — złe, bo jak słowo word znaleźć nic się nie stanie. Ale program daje i nową ciekawą możliwość: przypisanie jedno i to samo słowo kluczowe wszystkich programów niezbędnych do jakiejkolwiek działalności, wtedy jesteś w stanie uruchomić je wszystkie za jedno polecenie. To super, nie ma nic do powiedzenia. Poranna kawa z ulubionymi stronami działającymi w zespole «dobry», na przykład.

Uruchomi się narzędzie, klikając Windows+S, co niemal gwarantuje brak konfliktów z innymi programami. Działa tylko w systemie Windows, naturalnie i wymaga Microsoft .Net Framework 3.

Speed Launch [ Microsoft Office Labs ]