Zajmijcie się самоорганизацией na koniec roku

Grudzień to czas podsumowań, a także uporządkować sprawy. Co warto zakończyć pod koniec roku?

Listy rzeczy do zrobienia

W nich często są rejestrowane różne dodatkowe wpisy, które nie są niezbędne do wykonania i tylko dodają bałagan. Przejrzyj swoje listy i pozbyć się wszystkich rzeczy, które planuje się «po coś» zrobić.

Pliki

Każdego roku pozostawia ci w prezencie kilka pocztowych, papierów wartościowych i dokumentów, które straciły swoją aktualność. Dokładnie taka sama sytuacja jest z plikami w komputerze. Poświęć trochę czasu i pozbyć się już niepotrzebnych.

Złóż zamówienie w domu

Święta zwykle stymulują ludzi do walki z bałaganem w swoim własnym domu. Ponadto, koniec roku to doskonały czas do refleksji na temat potrzeby wielu domowych rzeczy.

Postaw sobie jeden cel na 2008 rok

Wiele osób lubią stawiać się na następny rok dużo celów, o których zazwyczaj zapominamy już w lutym. O wynikach i mówić nie warto. Dlatego warto skupić się na jednej poważny cel, o którym nie zapomnisz, i do którego będziesz dążyć. Po tym, jak go osiągnąć, można postawić nową.

Wyniki 2007 roku

Spójrz na już prawie miniony 2007 rok, przypomnij sobie to, co udało się zrealizować, czego się nauczyli. Jest to świetny sposób, aby zmotywować się do jeszcze większych osiągnięć na następny rok.

The 9 Best Ways to Get Organized by Year ‘ s End [Dumb Little Man]