Zarządzanie listą zadań GTD z pomocą FusionDesk Starter

Metodologia GTD słusznie zajmuje rolę wiodącego podejścia do planowania i efektywnego zostaną wprowadzone planów w życie. Istnieją różne sposoby wspierać tę metodologię, od papierowych form, a kończąc na Web-aplikacji i poszczególnymi produktami. Z jednym z nowo powstałych produktów możemy i chcemy was zapoznać.FushionDesk - ekran główny

Po uruchomieniu programu i wprowadzeniu kodu aktywacyjnego, który można zamówić na stronie internetowej (e-mail z kodem musiałem czekać około 10 godzin), można od razu utworzyć GTD-projekt z szablonu. Program jest naprawdę zwraca uwagę wszystkich podstawowych zasad GTD, i możesz dostać w swoje ręce standardowe foldery dla połączeń przychodzących, powierzonych lub odłożone na półkę zadań, jak i zadawać konteksty, skróty i dodawać informacje dodatkowe, w tym datę, priorytety, oszacowanie czasu i uwagi.

Moim zdaniem poprawnie wybrano podejście do budowania hierarchii folderów, program mnie osobiście zachęca uwolnić Inbox jak najszybciej. Ponadto, system pozwala uzyskać link do zadania, co oznacza, że taki link można używać w dokumentach poza systemem i łatwo przejść do zadań w razie potrzeby i z innych programów.

FusionDesk