Jak skomponować swój kalendarz przydatne żywności za pomocą listy zakupów i planowania posiłków

Jeśli twoje plany na 2010 rok затесался opcję «Jeść zdrową i pożyteczną jedzenie», to ten artykuł jest właśnie pomoże rozpocząć tę bardzo trudną drogę. Jak i każdego sprawiedliwego, na tej drodze czyhają masa pokus w postaci ciastek/piwa/fast food/restauracji itp. (właściwe zaznaczyć i podkreślić). Aby ułatwić pracę sobie i swój żołądek, powinieneś zacząć od sporządzenia listy zakupów i napisać «Plan przydatnych produktów».

Standardowe elektroniczne wersje tych list nie jest bardzo funkcjonalne, a do tego nie są one darmowe. Więc nam nie pozostaje nic innego, jak wziąć sprawy (i własne zdrowie w swoje ręce. Oto lista potrzebnych rzeczy: tablet-notatnik, kubek na magnesie na długopisy lub po prostu uchwyt na magnesie, i wykonane przez was «Lista przydatnych produktów». Na magnesach robić nie należy, można po prostu prowadzić taką listę. Ale z taką listę na lodówce o żywieniu trudno zapomnieć.

Zrobić to bardzo proste, ponieważ istnieje ogromna liczba przykładów różnych list, które można przerobić dla siebie.

CEBFE497-B9D2-432D-B11A-845F44C049D8.jpg

2DBBDBB0-0C87-426A-898C-6B545F5257D0.jpg

Tak więc, na początek, analizujesz, jakie produkty najczęściej kupuje i dostosowania ich do listy zakupów, a następnie uzupełnić tabelę menu na tydzień (śniadanie, obiad, kolacja), który wypełniasz w razie potrzeby.

Stanowiąc podobne listy zakupów przynajmniej na tydzień, zaczynasz widzieć, na co wydać większość pieniędzy, jakie produkty można kupić i czy nie za dużo wydać na różnego rodzaju bardzo неиполезные drobiazgi, które tak lubią umieszczać bezpośrednio w pobliżu kasy. Przyznaj się, że rzadko kto z was nie bierze się tam chociaż małą czekoladkę lub toffi po prostu dlatego, że stoisz w kolejce, nie masz nic do roboty, a ręce i pociągnął do słodyczy. Po takiej zakupu pytanie «A po co mi to właściwie jest?» i pozostaje bez odpowiedzi, ale czekolada съедаться. Tak więc korzyści nie tylko swoje zdrowie, ale i portfela.

Pobierz przykłady można poniżej.