Restauracja: ostrożnie — caloric miny

Dla wielu z nas wizyta w restauracji nie jest czymś powszednim. W takich chwilach chcę sobie pozwolić i to i to, i aby nazajutrz żadnych konsekwencji. Ale, jak już pewnie zauważyliście, że w menu są wysokie ceny, ale nie ma informacji o zawartości kalorii, dlatego uzbrój się nią z góry.

burger.jpg

To takie miny można spotkać:

  1. Zupy, a zwłaszcza zupy grzybowej. Ludzie lubią myśleć o zupach, jako o zdrowej żywności, ale w rzeczywistości prawie wszystkie sale restauracyjne zupy są naładowane dużą ilością tłuszczu i cholesterolu. Jedna porcja zupy grzybowej może zawierać 11 gramów tłuszczu, co stanowi 17% dziennego zapotrzebowania.
  2. Cebulowy «kwiat» i inne smażone wdzięki. Nikt nie uważa, że wsiąkniesz изжаренный łuk jest dobre dla zdrowia, ale na pewno nie wiesz, jak bardzo jest on szkodliwy. Podczas gotowania płyn w produktach w całości zastąpiony tłuszczem, i im więcej sztuk, tym gorzej, ze względu na konieczność podsmażyć ze wszystkich stron. Dlatego kwiat Cebulowy może zawierać jeden 2710 kilokalorii. Więcej niż cały obiad, nawet jeśli podzielić ją na cztery.
  3. Babeczki. Małe babeczki, nie najgorsze, pewnie, że można jeść wychodząc z domu. Ale nawet niskokaloryczne ciasto z Starbucks jeden daje 380 kcal. I to jest niskokaloryczne.
  4. Pełne porcje mięsa. Dziś restaurant porcja mięsa może być w 4-8-10 razy więcej tego, co zaleca się człowiekowi jeść za jednym razem. Dlatego każda porcja mięsa ponad 170 gramów musi towarzyszyć pastylką do obniżenia cholesterolu.
  5. Napój gazowany. Problem z napojami nawet nie w tym, że ona jest szkodliwa, a w tym, że z powodu niskiej ceny, po prostu nie zauważamy, jak wiele my pijemy, nie pozbywając pragnienia przy tym. Pomyślcie o 6-ciu łyżki cukru na słoik sody, może być to cię zmusi ograniczyć się do jednego szklanką.

Hidden Calorie Bombs to Avoid at Restaurants [ Jay White ]