5 porad jak przygotować najlepszą kawę

Kawa nie zawsze poprawia naszą kondycję, ale i tak można spróbować zrobić kawę smaczniejsze i zdrowsze.

Eksperymentuj z ukochaną latte. To nie jest trudne, nie bój się dodać oryginalności swojego latte. Kiedy przychodzą goście, to dlaczego nie spróbować ich zaskoczyć? Eksperymentuj z топингами, czekoladą i mlekiem.

Przygotuj sobie zimny kawy gorącym latem. Chłodzenie kawy, w lodówce może zająć zbyt wiele czasu. Jest inny sposób – przed pójściem spać, przygotuj swoją ulubioną kawę i umieścić w lodówce. Gorące rano można cieszyć się powiew świeżego napoju.

Rozwiń swoją normę spożycia kawy. Każdy organizm кофемана potrzebuje w swojej dawki kofeiny. Australijscy naukowcy stwierdzili, że 80-cio kilogramowy mężczyzna może pić 4 filiżanki kawy lub 12 puszek z napojem, co zapewni, tak zwany pełny efekt oddziaływania kofeiny. Jeśli często spożywać kawy, spróbuj ustawić dla siebie normy, необходимою do tego, aby czuć się żwawo w ciągu dnia roboczego. Ale pamiętaj, że spożywanie zbyt dużej ilości kofeiny może być szkodliwe dla zdrowia, zwłaszcza jeśli masz problemy z sercem.

Przechowywać ziarna kawy w odpowiednim miejscu. Lodówka nie jest najlepsze miejsce na przechowywanie ziaren kawy. Zaleca się przechowywać je w suchym miejscu. Nie zostawiaj puszkę z kawą pod wpływem promieni słonecznych.

Sami перемалывайте ziarna kawy. Kupione w sklepie mielone kawy nie zawsze może zaspokoić swoją jakością. Kupuj kawę ziarnistą i sami z pomocą młynka do kawy lub zwykłego блэндера przygotować świeże ziaren bezpośrednio przed liści herbaty.

Miłego кофепития!

Top 10 Tips and Tricks for Better Coffee [Kevin Purdy]