Jak zorganizować miejsce pracy

Oto kilka prostych wskazówek, jak zorganizować przestrzeń.

Pozbądź się od ołówków i długopisów, które nie są używane. U większości pracowników biurowych stół po prostu zasypany różnymi пишущими środkami. U większości z nich już skończyła się pasta, ale nadal zaśmiecać stół.

Przejdź do działu w stole dla swoich podręcznych przedmiotów, takich jak telefon, portfel, bluetooth-zestaw słuchawkowy. Najlepiej przechowywać takie rzeczy w jednym z wysunięcie szuflady biurka.

Zabierz ze stołu zbędne urządzenia elektryczne. Na przykład, kabla od komputera, ładowarka. Wszystkie te przedmioty, leżąc na stole, mogą zajmować dużo miejsca, i przeszkadzać w pracy.

Należy zapewnić sobie łatwy dostęp do wszystkich dokumentów i materiałów. Bez wstawania z krzesła, użytkownik musi mieć możliwość wziąć dowolny przedmiot ze stołu lub szuflady szuflady. Organizacja wygodnego środowiska pracy jeden z zastawów sukcesu.

Skanowanie ważnych dokumentów i zapisywanie ich w formacie PDF na komputerze. Często zdarza się, że ważne dokumenty mogą się zgubić. Dlatego ta procedura może uchronić cię od bólu głowy.

Okresowo czyścić twoje biurko. Jeśli używasz chusteczki, by wytrzeć miejsce pracy, upewnij się, że masz zawsze będzie kilka chusteczek pod ręką. Przecierać również komputer, monitor, klawiaturę i mysz, tak jak to miejsca gromadzenia się bakterii.

Kup notatnik dla wpisów i notatek. Podczas dnia masz wiele połączeń, z których bezpłatne wiele niezbędnych informacji. Zapamiętać wszystko nie może być tak, że najlepiej robić notatki w notatniku. Zapisujcie się tam numery telefonów, nazwiska, plany.

Zdejmij miejsce pracy po zakończeniu dnia roboczego. Następnego dnia z rana będzie miło ponownie znaleźć się na czystym miejscu pracy

12 Tips for an Organized Desk [Mark Shead]