MobilityFlow Touch Shell — nowy interfejs smartfona

Ja zawsze jak chcę upiększać wygląd swojego smartfona, i dlatego ciągle szukam programu, zdolną przekształcić standardowy wygląd ekranu głównego. Wydaje mi się, że to może być wygodne, niż ten, który jest domyślnie w Windows Mobile 5/6. Znalazłem program MobilityFlow Touch Shell, który zmienia ekran, czyniąc go bardziej aktywny i ruchliwy. Program jest przeznaczony do pracy w urządzeniach z aktywnym ekranem.

animowane

Na ekranie pojawia się specjalny pasek z ikonami różnych sekcji. Tu i czas na kilka tarczach, i pogoda, aktualizuje swoje dane przez internet i lista ulubionych programów i zdjęcia kontaktów.

TC-kontakty 

Rozmiar przycisków z stykami dobrany w taki sposób, aby można było obejść się bez rysika. Na screenach nie widać, jednak w rzeczywistości wszystkie zmiany rodzaju pochodzą z swoimi pięknymi specjalne efekty (szczególnie podobały zegar).

tiaurus-0261 

Program jest w wersji darmowej, jak i płatnej. W darmowej wersji nie ma

 1. Efekty wizualne 3D
 2. Wsparcie dla skórek
 3. Duży zegar
 4. Nieodebrane połączenia
 5. Nieprzeczytane wiadomości
 6. Rozmowy
 7. Spotkania
 8. Strona z pluginami

a płatny zawiera jeszcze i

 1. Strony kontaktowej
 2. Stronę szybkiego uruchamiania
 3. Stronę pogody z animowanymi efektami
 4. Stronę odtwarzacza

Nie stał się korzystać z tego programu, ponieważ oprócz pięknych efektów, dla mnie w niej nie znalazło się nic, aby mnie kusiło, jednak według mnie nie warto być, jestem bardzo wybredny. Lepiej zdecydować: http://www.touch-shell.com/ru.