Siedem darmowych i przydatnych narzędzi dla swoich «Okien»

Wszyscy korzystamy z określonego zestawu znanych narzędzi do wykonywania swoich zadań, i do opieki nad naszym majątkiem. To samo odnosi się do komputerów: teraz można spakować żelazo przyzwoitym zestawem narzędzi, nie wydając przy tym ani grosza. Dziś proponuję rozważyć listę siedmiu takich narzędzi, które może się zdarzyć, zastąpią ci to, do czego jesteś przyzwyczajony.

Glary Utilities

Sam używałem do przejścia na Windows 7, ale myślę, że i tutaj narzędzie może się przydać. Narzędzie pozwala w prosty sposób rozwiązać szeroki zestaw zadań w zakresie opieki nad KOMPUTEREM, pozwalając niekiedy znacznie zwiększyć jego wydajność. Działa to szczęście we wszystkich wersjach systemu Windows, począwszy od 2000.

Pandora Recovery

Sam właśnie mam zamiar spróbować tego narzędzia, ale słyszałem wiele pochwalnych recenzji, a jeśli wziąć pod uwagę darmo — próba warte czasu. Usunięte pliki można spróbować uratować, i to cud czasów nośników cyfrowych — spalony rękopis ten sposób nie zwrócić. Program działa na Vista, XP, 2000.

CCleaner

Korzystam i jestem zadowolony, polecam i wam. Prosty sposób, aby usunąć niepotrzebne z twoich płyt, a jak wiemy, to droga do szczęśliwego i незахламленной życia. Działa narzędzie we wszystkich znanych 32-bitowych wersjach systemu Windows.

Smart Defrag

Używam i jest gotów polecić. Program delikatnie wyciągnąć z pamięcią i nie spędza dużo rdzeni zasobów, a przy tym pomaga utrzymać płyty w formie, przy czym albo za pomocą przestoje, albo — w określonych godzinach). Program działa we wszystkich wersjach systemu Windows.

7-Zip

Wszystko, co musisz zrobić dla mnie narzędzie pakujących. Darmowy, szybki i łatwy w użyciu. Działa z dużą listą formatów w praktycznie każdej wersji systemu Windows.

SyncBack Freeware

Nie zbyt podoba mi się interfejs, ale imponujący zestaw funkcji przy zerowej cenie. Można powiedzieć, że to wszystko, co trzeba domowemu użytkownikowi do organizacji kopii zapasowej. Działa narzędzie w systemie Windows XP i Windows 2000. Na zgodność z 7-co ja jej jeszcze nie testowałem.

Revo Uninstaller

Jedna z moich ulubionych programów: uwalnia mnie od programów, które jakoś nie podobały mi, lub nie przeszły przy teście. A ona w przeciwieństwie do standardowych деинсталляторов usuwa i cały (lub prawie cały) śmieci. Program działa we wszystkich 32-bitowych wersjach systemu Windows. Tak i w Windows 7 x64 działa też sprawdzone.

Must-have utilities for your Windows toolkit [ Jessica Dolcourt ]