Сверхчистая uruchamianie systemu Windows z maksymalnymi prawami

Życzę, aby nie było potrzeby korzystania z naszych następujących radę, ale czasami u wszystkich występuje konieczność pobrać Windows nie wysyła ani dodatkowych usług, ani tym bardziej wirusy i trojany. A tutaj jest subtelność — logując się do dowolnego konta, nawet администраторскую, a my nadal mamy ograniczenia dostępu do plików na raz, i pobieranie wszelkiego rodzaju usługi i programy są dwa. A do sprawdzenia na wirusa lepiej, żeby nie mieć ani jednego, ani drugiego. Jak to zrobić?

Dla maksymalnych uprawnień trzeba wejść pod nagraniem płyty, ale tego się nie da zrobić mianowany przez, jednak, jest luka, którą my wam pokażemy.

 1. Trzeba uruchomić Harmonogram zadań w trybie chronionym.

  Do tego albo sami dokręć rejestru, albo skorzystać z już przygotowanym przez nas plik.

 2. Перезагрузьтесь w tryb chroniony i ustawić automatyczne uruchamianie Harmonogramu zadań. Do tego albo wybierz ustawienie срвисов w Panelu sterowania->narzędzia Administracyjne, albo wykonaj polecenie services.msc.

  Jeśli harmonogram nie jest uruchomiony, uruchom.

 3. Ukończ wszystkie niepotrzebne procesy, z wyjątkiem: taskmgr.exe

  explorer.exe

  svchost.exe (all of them)

  lsass.exe

  services.exe

  winlogon.exe

  csrss.exe

  smss.exe

  system

  system Idle Process

  Nie zwracajcie uwagę na te, które nie zamkną, lub pojawią się ponownie.

 4. Zamknij Eksploratora windows, a następnie zaloguj się z uprawnieniami Systemu. Spójrz na zegarek i zanotuj czas, teraz zdejmij proces Explorer.exe wraz ze wszystkimi elementami podrzędnymi procesami. W menadżerze zadań, wybierz menu Plik-Nowe zadanie, wpisz cmd i w wierszu polecenia wpisz «at xx:xx /interactive cmd.exe» (bez cudzysłowów), gdzie xx:xx — aktualny czas + 2-3 minuty. Wyloguj się z konsoli wpisując exit. Enter nacisnąć trzeba po każdej z drużyn. Zamknij Menedżera zadań. Poczekaj aż pojawi się nowa konsola. Teraz wpisz «explorer» i naciśnij przycisk Enter. Dostaniesz normalny Pulpit, ale już ze wszystkimi uprawnieniami systemowymi i bez zbędnych i szkodliwych serwisów.

Należy pamiętać, że skróty na pulpicie nie będzie i uruchamiać programy musiał z katalogu Program Files lub wiersza poleceń. Ale w zamian otrzymasz możliwość w pełni skanować i leczyć system z czystego środowiska z maksymalnie możliwych przywilejów.

Uwaga!

Nigdy nic nie zainstaluj i nie wejść do internetu z pod płyty konta — to może fatalnie wpłynąć na działanie systemu Windows.

Ultimate Trybie Awaryjnym